Esclarecimentos sobre “Extranjera on tour” em Belo Horizonte

20. února 2011 v 14:27 | Love.Alyss
Love-Alysska.blog.cz
Vzhledem k tomu, vydává své první sólové album, fanoušci po celém světě toužili po turné Dulce Maríi po celém světě. Brazilský fanoušci byli v euforii pověsti, že turné začne v Brazílii a jít přes šest měst, a to: Rio de Janeiro, Sao Paulo, Brazílie, Porto Alegre, Fortaleza a Belo Horizonte. 

 Tolik spekulací, dokud pan Pedro Damián řekl přes Twitter, která by ukazovala ve městě. No, to bylo potvrzeno následující den turné s názvem Extranjera On Tour, která prochází v Brazílii v květnu, ale tím, že projde šest brazilských měst, ale zklamáním, že horníci byli už sní o jejim příchodu, že BH byl jeden z pouze pre- potvrdila, byl řez. WTF ... Proč, jak to? 

Náš tým byl vyšetřování skutečností, dokud nenajdeme světle toho, co se doopravdy stalo, protože fanoušci horníci začali bitvu dostat turné projíždí kolem Belo Horizonte, jak bylo slíbeno. A co jsme zjistili je, že to bylo úmyslně řez nebo některé skryté síly, jen tak se rozhodli měst, produkce přišla do kontaktu s možnými místa pro data koncertu na příslušných městech a zklamání z horníků, jediné místo že nedal schopen produkovat, a to i odpověď, byl BH. 

A se všemi oficiálními plány a turné s termíny dohodnuty, měla za pomoci Internetu, který požádal fanoušky šíleně v Recife, a pak měl její přání. Extranjera na turné s tím, že přechází Brazílie dne 25. května 30 podle města Fortaleza, Recife, Brazílie, Rio de Janeiro, Sao Paulo a Porto Alegre. 

Náš zdroj ujistil nás, že je pravděpodobné, že přinese změnu k těmto datům, protože města a místa jsou potvrzeny a zveřejněny systému je již namontováno, a prohlídka confirmadíssima o rekord. A my jsme také řekly, že produkce je již vědom povstání fanoušky horníků, ale že všichni, kteří volají do Universal Music Brazílie nebo zkuste kontaktovat prostřednictvím e-mailu, který odpoví jako: "Nemůžeme nic dělat," "Nemůžeme řešit tohoto problému. " A úředníci odpovědní za Twitter, prostě ignorovaly jejich zprávy. 

Jo příjemný, doufáme, že vyjasnit otázku BH, ale nikdy nevíte, v jednotě je síla, kdo ví, jestli se snaží udržet nedávají způsob, jak přidat město na turné? Hodně štěstí!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama