Dulce María: "Moje nová kniha bude zralejší."

20. února 2011 v 11:34 | Love.Alyss
Love-Alysska.blog.cz
Dulce María zpěváčka byla pozvána do show na party před zasedáním amerického fotbalu Super Bownl. 

Dokonce přiznala, že je stoupencem fotbalu, zpěváčka se účastnila předchozích show se konala v Dallas, se setkaly v Superbowl, který sdílí pódium s Jenni Rivera a Chino & Nacho. 

"Toto pozvání je skvělá příležitost, aby se můj akustický koncert. Témata, která jsme zpívali na můj rekord zahrnuty Extranjera a to je pro mě velmi velke nadšeni, "poznamenala. 

Přehlídka NFL Pepsi Hudba Super Bowl fanoušků Jam se konal na Verizon zařízeních divadla v Texasu. 

"Tato příležitost mi pomůže mít více mezinárodních projekci," řekla. 

Interpret "nevyhnutelný" žije dobrý umělecký moment, protože toto téma vedla do jiných zemí, které ani neznám. 

"Naštěstí funguje docela dobře, a nyní hraje" Ya No ", který hrála ve své době" Selena, "já prostě jen dělám video, které vypráví krátký příběh o zneužívání ženy, situace, která se děje ve všech zemich, a, že ženy se musi naučit říkat "ne déle." Je to něco, co mě zajímá a já jsem chtěla říct, většina chce aby bylo jasné, že to není o tom být feministky, které mají být špatné s muži, myslím, že bod je naučit se být dáma tak, že jsou rytíři "byl odraz. 

"V květnu jsem začala své koncertní turné, začínající s Brazílií, Mexikem a Španělskem jít do míst, kde disk funguje dobře, jako je Polsko, Rumunsko, Izrael, Portugalsko, Chorvatsko, Srbsko a Albánie," řekla. 

Výklenku do hraní. 

Dulce María se zastavila v její herecké kariéře se věnovat hudbě. Nicméně je přesvědčena, které v posledních dvou míst ona dělala jako herečka, které odpovídají do kina a "Mujeres Asesinos" třetí sezónu, rozhodla komplikovaný charakter. 

"Jsem poslední detaily" viděl někdo Lupitu? "Chilský film, který hrál hlavní roli a uvidí příští léto," řekla. 

"Pokud síť televizní debut ve třetí sezóně" Asesinos Mujeres "to bylo náročné pro mě," řekla. 

"Eliana Cuñada" je epizoda, v níž se podílela a kdo hraje mladou ženu, která se zamiluje do svého bratra, který se hrál v milostných scénách s Fernanda Castillo. 

"Televize je odrazem současné realitě v těch chvílích, a myslím, že je nezbytné, aby veřejnost dávala různé příběhy. Dost stejných parcel v limitu, je potěšitelné, že výrobci by riziko dalších věcí, "řekla. 

Kromě toho, Dulce María řekla, že je organizace spisy debut novou knihu, která vyplní všechny vaše očekávání. 

"Jsem v procesu výběru, co jsem napsala. Je to dlouhodobý proces, protože to je něco, co jen můžu udělat to debut novou knihu, ale teď chci, aby se více střízliví, mnohem víc moje. Užívala jsem si "Dulce Amargo", byla kniha určena více pro menší dívky. Tak jsem vzala časopis formátu, to dělá více nyní již neplatí. Já už mám 25 let a mým záměrem je, aby model této nové publikace, byl jiný typ zkušenosti, které chci sdílet s publikem, které mě následuje, "uvedla na závěr.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama